Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal II ogrywa KS Górę w Pucharze Polski

Autor: Nikodem Dyzma dnia niedziela, 15 Sierpień 2010
Kategoria: PZPN, sezon 2010/11, STAL II

Rezerwy okazały się dziś zdecydowanie lepsze od spadkowicza z „okręgówki” KS Góry Puławskiej. Trudno jednak uznać tę wygraną za okazałą… trapieni problemami goście przybyli na mecz w Poniatowej w 11 (licząc trenera). W dziesięciu na jedenastu rywal nie był w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka Zakrzewskiego. Już w pierwszych pięciu minutach spotkania gospodarze zdobyli dwa gole. Jako pierwszy do „kajetu” arbitra głównego wpisał się Norbert Frączek. W trzeciej minucie spotkania wyprowadził swój zespół na prowadzenie skutecznie egzekwując rzut karny.

Kolejna akcja i kolejny gol. Na 2:0 podwyższa Łukasz Długosz kończąc akcję Adriana Kowalskiego.

Do przerwy mimo wielu akcji ani gospodarzom ani gościom nie udaje się zdobyć gola.  W drugiej połowie na 3:0 podwyższa Adrian Kowalski. „Adik” zamyka akcję po dośrodkowaniu z rzutu rożnego… bramkarz wybija piłkę na kolejny rzut rożny. Następne dośrodkowanie i po raz drugi najwyżej do piłki wyskakuje „Adik”, tym samym ustalając wynik spotkania na 3:0.

Rywalem rezerw żółto-niebieskich w kolejnej rundzie będą Dywany Łuszczów, które pokonały Bobry Karczmiska 1:5.

Mecz odbędzie się w Poniatowej w niedzielę 22 sierpnia o godz. 17:00.

Stal II Poniatowa – KS Góra Puławska 3:0 (2:0)\