Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal II podejmuje lidera

Autor: Forza Milan dnia piątek, 10 Wrzesień 2010
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

W najbliższą niedzielę rezerwy Stali podejmować będą spadkowicza z klasy okręgowej oraz obecnego lidera A klasy, KS Górę Puławską.

Obie drużyny wygrały swoje dotychczasowe spotkania i z kompletem punktów przewodzą w tabeli.

Góra w dwóch rozegranych kolejkach wygrała na swoim obiekcie oba spotkania (w meczu z Bobrami Karczmiska gospodarzem były Bobry jednak mecz rozegrano w Górze Puławskiej z powodu remontu boiska w Karczmiskach) strzelając rywalom łącznie 20 goli.

Stal bramek strzelonych ma 9.

Dwa lata temu, w sezonie w którym KS Góra Puławska wywalczyła awans do „okręgówki” spotkanie w Poniatowej zakończyło się wynikiem 6:2 dla gospodarzy, a pięć trafień uzyskał wówczas Krzysztof Jabłoński.

Tym razem snajper na którego uwagę będą musieli zwrócić obrońcy występuje w drużynie lidera klasy A. Paweł Czekaj, bo o nim mowa, strzelił jak dotąd (w dwóch rozegranych kolejkach) dziewięć (9!!) bramek i samodzielnie lideruje w klasyfikacji strzelców.

15 sierpnia, a więc równo cztery tygodnie temu, Stal II i Góra Puławska spotkały się w meczu Pucharu Polski. Lepsi okazali się podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego wygrywając tamto spotkanie 3:0.

Stal II Poniatowa – KS Góra Puławska

niedziela, godz. 16:00

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS