Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal II Poniatowa – Hetman Gołąb!

Autor: Forza Milan dnia środa, 27 Kwiecień 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

Stara sportowa maksyma mówi: „Bij mistrza”. Już w najbliższą sobotę Stal II podejmować będzie mistrza klasy A, mimo iż do końca sezonu pozostało wiele spotkań to przewaga jaką ma Hetman oraz forma jaką prezentują wiosną piłkarze z Gołębia stawia ich w roli murowanego faworyta do wygrania ligi.

Lider rozgrywek wygrał w tym sezonie trzynaście z czternastu spotkań, zdobył sześćdziesiąt goli tracąc jedynie dwanaście. W meczach wyjazdowych nie stracił jeszcze punktu. Wiosenne liczby robią chyba jeszcze mocniejsze wrażenie: komplet dziewięciu punktów, trzynaście goli zdobytych i zero straconych!

Jest jednak jedna rzecz która przemawia na korzyść żółto-niebieskich.

Jesienią w Gołębiu Stalowcy ograli gospodarzy w stosunku 2:3. Na kwadrans przed zakończeniem meczu kiedy Stal II prowadziła 0:3 niemogący pogodzić się z porażką gospodarze poinformowali, iż będą „sprawdzać” piłkarzy prowadzonych przez trenera Wojciecha Kamińskiego.

Po meczu okazało się, że jeden z piłkarzy nie posiadał dokumentów tożsamości i ostatecznie po obradach przy zielonym stoliku trzy punkty zostały w Gołębiu.

Chyba każdy piłkarz który włożył mnóstwo wysiłku w wygranie meczu by później przegrać go w „dziwnych” okolicznościach pamięta… a z pewnością pamiętają zawodnicy Stali II. W sobotę możemy się spodziewać, że każdy zostawi na boisku cząstkę siebie. Czy to wystarczy by pokonać mocnego rywala?

 

Stal II Poniatowa – Hetman Gołąb

sobota, godz. 16:00

Wstęp wolny!

Zapraszamy

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)
Stal II Poniatowa - Hetman Gołąb!, 8.6 out of 10 based on 7 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS