Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal ostateczenie siódma

Autor: Forza Milan dnia środa, 3 Lipiec 2013
Kategoria: sezon 2012/13, STAL

Herb Stali PoniatowaŻółto-niebieska Stal zakończyła sezon ostatecznie na siódmym miejscu. Można chyba uznać go za udany zwłaszcza, że jeszcze przed ostatnią kolejką byliśmy na miejscu czwartym.

Ligę bez większych emocji wygrał Hetman Zamość. Drużyna AMSPN’u prowadziła od samego początku i zakończyła rozgrywki z dorobkiem 79 punktów. Drugie w tabeli rezerwy Bogdanki z Łęcznej zakończyły sezon ze stratą 22 „oczek” do Hetmana. Obie drużyny uzyskały promocję do wyższej ligi.

Przed nami sezon zakończyły jeszcze kolejno: Omega Stary Zamość, Victoria Żmudź, Janowianka oraz Lewart.

Nie wiemy jeszcze ile ostatecznie drużyn spadnie do „okręgówek” ale na te chwilę najprawdopodobniej będzie to Włodawianka oraz Lutnia Piszczac. Nie pewny jest tez los rezerw Podlasia z Białej Podlaskiej.

Jedyne co może martwić to ilość straconych goli. W 30 kolejkach nasi bramkarze wpuścili aż 59 goli. W tym gorsi byli od nas tylko we Włodawie…

Niestety szeregi stali opuścił Jarek Wyroślak, jeden z najlepszych piłkarzy Stali. Nie wiadomy jest też los kilku innych piłkarzy. Zapewne jak co rundę jesienią ujrzymy całkiem nowy skład…

.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (5 votes cast)
Stal ostateczenie siódma, 7.6 out of 10 based on 5 ratings

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS