Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal Poniatowa trenuje pod okiem nowego szkoleniowca

Autor: FroGer dnia czwartek, 24 Styczeń 2013
Kategoria: Prasa, sezon 2012/13, STAL, Transfery

W ubiegły wtorek zajęcia treningowe wznowili zawodnicy Stali Poniatowa, którzy trenują pod okiem nowego trenera – Tomasza Kamińskiego.

Frekwencja na zajęciach nie jest zbyt wysoka. W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o chęci odejścia kilku zawodników grających w Poniatowej jesienią, którzy nie mogli porozumieć się z zarządem klubu.

Mam nadzieję, że to wszystko będzie się poprawiać – mówi szkoleniowiec. – Nie wszyscy zawodnicy jeszcze określili się co do przyszłości w klubie, ale wierzę, że zostanie ta kadra, która była jesienią. Dziewięciu już potwierdziło, że zostaje. Czekamy jeszcze na decyzje 4-5 kolejnych. Oni się wahają – dodaje.

Już wiadomo, że utrzymanie kadry z jesieni będzie niemożliwe. Z zespołem Powiślaka Końskowola trenuje Sebastian Dziosa. Do Avii Świdnik wraca Karol Lewczuk. Zajęć nie wznowił Patryk Niezbecki, a nowego klubu szuka Michał Czarnecki, który po kilku treningach w Lewarcie Lubartów chce spróbować swoich sił w trzecioligowej Lubliniance.

Michał jedzie w sobotę na sprawdzian do Lublina. Weźmie udział w grze kontrolnej i jeśli spodoba się trenerowi Sadowskiemu to być może tam zostanie. W rozmowie ustaliliśmy, że w przypadku chęci pozostawienia u siebie Czarneckiego Lublinianka przekaże nam w rozliczeniu dwóch lub trzech zawodników. Wszystko zależy jednak od tego czy gra Michała się tam spodoba – opisuje trener Kamiński.

Na zajęciach w Poniatowej pojawił się jeden nowy gracz mający za sobą przeszłość czwartoligową. Jego personalia na razie są jednak owiane tajemnicą. Trener Kamiński chce także dać szansę miejscowym juniorom. Po wycofaniu się z turnieju halowego w Bełżycach nie ma już żadnych zmian w kalendarzu sparingów. Stal rozpocznie gry kontrolne 2 lutego meczem z Avią Świdnik, a tydzień później zagra ze swoją imienniczką z Kraśnika.

źródło: lubgol.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (5 votes cast)
Stal Poniatowa trenuje pod okiem nowego szkoleniowca, 9.6 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS