Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal wyeliminowana z Pucharu Polski

Autor: Nikodem Dyzma dnia sobota, 5 Wrzesień 2015
Kategoria: Artykuł, Puchar Polski, Sezon 2015/16, STAL

Puchar PolskiRezerwy Górnika Łęczna wygrały w Poniatowej 1:3 i to czwartoligowiec zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Goście już w dziewiątej minucie wyszli na prowadzenie. Dziesięć minut później obie drużyny grały w jednoosobowym osłabieniu po tym jak z boiska wyleciał Norbert Frączek i jeden z obrońców Górnika. Sędzia, chyba zbyt pochopnie, pokazał dwie czerwone kartki za „słowne” utarczki w polu karnym Stali.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy rywale podwyższyli na 0:2. W drugiej części gry Stal złapała kontakt po trafieniu Michała Radziejewskiego z rzutu karnego. Jednak dziesięć minut przed końcem Górnicy zadali decydujący cios i strzałem z rzutu karnego ustalili wynik na 1:3.

Warto podkreślić, że w tym meczu trener Konrad Gołębiowski dał pograć wszystkim zawodnikom i dokonał maksymalnej liczby zmian.

Stal – Górnik II Łęczna 1:3 (0:2)

Bramka dla Stali:

Michał Radziejewski 70′ – rzut karny

.

Już w najbliższą niedzielę Stal rozegra kolejny mecz ligowy. W Poniatowej podejmować będziemy Piaskovię z Piask. W poprzednim sezonie Piaskovia ogrywała nas dwukrotnie w stosunku 1:5 i 2:5. Czekamy więc na rewanż.