Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal wygrywa i awansuje w ligowej tabeli

Autor: Forza Milan dnia poniedziałek, 25 Maj 2015
Kategoria: Sezon 2014/15, STAL

Ludowy Klub Sportowy Błękit Cyców3:1 i 1:0 to w ostatnich tygodniach ulubione wyniki podopiecznych Konrada Gołębiowskiego. Jednym lub drugim wynikiem zakończyło się każde z ostatnich pięciu meczów z udziałem żółto-niebieskich.

Tym razem było tak samo. Mimo, że obie drużyny miały swoje sytuacje strzeleckie to bramki długo nie padały. Obita była poprzeczka bramki strzeżonej przez Daniela Piłata, rzutu karnego w 18 minucie nie wykorzystał Damian Miazga, w drugiej połowie w słupek trafił Michał Czarnecki.

Więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki wypracowali sobie Stalowcy i już za bohatera spotkania można by uznać golkipera gości, który w kilku sytuacjach popisywał się świetnymi interwencjami. Można by ale na szczęście w 88 minucie na miano bohaterów zapracowali sobie rezerwowi, wprowadzeni po przerwie Damian Mirosław i Jarosław Wyroślak. Pierwszy dokładnie dośrodkował, a drugi uderzeniem głową zdobył jedynego gola w meczu.

Stal – Błękit Cyców 1:0 (0:0)

Jarosław Wyroślak 88′

Stal:

Piłat – Wojnicki Daniel (46′ Wyroślak), Jurak (80′ Pyć), Czarnecki, Frączek – Siekierka, Kucharczyk (73′ Mirosław), Miazga, Wojnicki Krystian – Czarnecki, Strug

.

Dzięki trzeciej wygranej w ostatnich czterech spotkaniach i korzystnych dla nas wynikach w innych meczach, Stal awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli kosztem drugiej drużyny puławskiej Wisły.

Za tydzień, w sobotę Stal wyjedzie do Piotrowic na spotkanie z miejscowym POM’em.