Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal wygrywa i powiększa przewagę nad rywalami

Autor: Nikodem Dyzma dnia poniedziałek, 28 Wrzesień 2015
Kategoria: Artykuł, Sezon 2015/16, STAL

KS DąbrowicaKolejne emocjonujące spotkanie mają za sobą podopieczni trenera Konrada Gołębiowskiego. KS Dąbrowica prowadził już 2:0 na własnym boisku ale ostatecznie trzy punkty wyjechały do Poniatowej.

Pierwszego gola gospodarze strzelili w 16 minucie. Na 2:0 zaraz po wznowieniu drugiej połowy podwyższył Tomasz Prasnal. Były pomocnik poniatowskiej Stali skutecznie wykorzystał rzut karny.

Później na szczęście trafiali już tylko żółto-niebiescy. Kolejno Michał Czarnecki, Karol Strug i Jarek Wyroślak.

Dzięki tej wygranej i korzystnych dla nas wynikach w innych spotkaniach przewaga lidera nad drugą, a dokładnie drugimi zespołami, wzrosła do pięciu punktów. W ligowej tabeli prowadzi Stal (21 pkt.), dalej Wisła II, Piaskovia i POM zgodnie z dorobkiem 16 „oczek”.

KS Dąbrowica – Stal 2:3 (1:0)

Bicki 16′, Prasnal 46′ – Michał Czarnecki 72′ Karol Strug 78′, Jarosław Wyroślak 86′

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
Stal wygrywa i powiększa przewagę nad rywalami, 8.5 out of 10 based on 6 ratings