Stal zwycięska!

Autor: Nikodem Dyzma dnia sobota, 24 Marzec 2012
Kategoria: sezon 2011/12, STAL

Start KrasnystawZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU
Na szczęście piłkarze żółto-niebieskiej Stali nie kazali czekać swoim kibicom na pierwsze zwycięstwo aż do czerwca i ograli Start Krasnystaw. Mecz w Poniatowej zakończył się wynikiem 2:1.

Bramki dla gospodarzy strzelali: Michał Czarnecki oraz Sebastian Dziosa

Strzelanie rozpoczęli piłkarze z Poniatowej. Prostopadłą piłkę w pole karne rywali zagrał Karol Czajka. Oko w oko z bramkarzem stanął Michał Czarnecki i czubem buta posłał futbolówkę do siatki.

Bramkową akcję skopiowali goście w doliczonym czasie gry pierwszej części meczu. Bramkę zdobył Mateusz Banaszkiewicz.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Sebastian Dziosa, który w 72 minucie zdecydował się na uderzenie zza pola karnego.

Spotkanie nie było porywające ale momentami gra Stali wyglądała bardzo poprawnie. Jedyne czego brakowało to uderzenia zza 16-tki. Jeden jedyny strzał z dystansu od razu trafił do siatki.

Do nieciekawej sytuacji doszło w 83 minucie. W walce o piłkę Sebastian Dziosa uderzył ręka w twarz piłkarza gości Marka Szponara. W konsekwencji zawodnik Startu zszedł z boiska ze złamanym nosem. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Stal Poniatowa – Start Krasnystaw 2:1 (1:1)