Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Strzelecka niemoc Stali Poniatowa

Autor: GTW dnia niedziela, 24 Październik 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL

Klub Sportowy Karpaty KrosnoW dniu dzisiejszym poniatowska Stal uległa na własnym boisku Karpatom Krosno 0:2 tym samym doznając już piątej porażki z rzędu. Strzelecka niemoc żółto-niebieskich nadal trwa. Dodając do tego fakt, że zawodnicy Stali zapomnieli jak się gra w piłkę, nie wspominając już o tym, że stracili zmysł rozpoznawania kolorów bo jak można przez 94 minuty mylić kolor żółty z granatowym i podawać pod nogi piłkę przeciwnikowi kibice w Poniatowej nie mogą spać spokojnie. Chyba w Poniatowej już nikt nie wierzy, że z tymi zawodnikami (z wyjątkami) można stworzyć mocną drużynę. Niepokoi fakt zdobycia zaledwie 8 punktów na dwa spotkania przed końcem rundy jesiennej. Cieszy natomiast fakt, że zbliża się okienko transferowe i zapowiedź zarządu klubu odnośnie wzmocnień Stali. Gdyby ktoś zapomniał to przypominamy – już za dwa miesiące nasz ukochany klub rozpocznie obchody 60-lecia istnienia. Nieładnie będzie pokazać się całej Polsce zajmując ostatnie miejsce w tabeli.

Wracając do dzisiejszego spotkania. O samej grze żółto-niebieskich nie będziemy się rozpisywać ponieważ nie ma zupełnie o czym. Grad kartek (doliczyliśmy się 10 kartoników) nie wynikał z walki lecz z nieudolności zawodników Stali jak i Karpat. Przez całe spotkanie zawodnicy z Krosna posiadali nieznaczną przewagę, którą potęgowali zawodnicy Stali „grzecznie” posyłając piłki prosto w ich nogi.

Pod koniec pierwszej połowy po niebezpiecznym wejściu zawodnika Stali kontuzji nabawił się zawodnik Karpat. Potrzebna była interwencja sanitariuszy – zawodnik został odwieziony do szpitala. I tutaj ciekawostka – chwilę przed faulem arbiter Łukasz Strzępek ogłosił iż przedłuża pierwszą połowę o 4 minuty. Po wjechaniu ambulansu sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy. Nie znamy się na przepisach, chętnie się od kogoś o tym dowiemy ale jeśli tak ma wyglądać sędziowanie to być może III liga to za wysokie progi dla pana Strzępka…

Na koniec jeszcze raz chcielibyśmy przypomnieć wszystkim zawodnikom, że czas wziąć się w garść i albo ruszyć do gry na poważnie albo rozpatrzeć odejście z Poniatowskiego klubu.

Fotorelacja z dzisiejszego spotkania dostępna jest pod linkiem: Zdjęcia z meczu STAL 0:2 Karpaty Krosno (24.10.2010r.)

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS