Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Terminarz rundy jesiennej III ligi znany

Autor: GTW dnia środa, 7 Lipiec 2010
Kategoria: LZPN / Podkarpacki ZPN, sezon 2010/11

Podkarpacki ZPNPodkarpacki Związek Piłki Nożnej, który będzie przewodniczył lidze w nadchodzącym sezonie ustalił terminarz rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej. Runda jesienna rozpocznie się 14 sierpnia, a zakończy 7 listopada. Stal swoje jesienne zmagania rozpocznie meczem wyjazdowym do Białej Podlaski gdzie zmierzy się z miejscowym Podlasiem a zakończy przed własną publicznością spotkaniem z beniaminkiem Olendrem Sól .

Kolejka 1 – 14-15 sierpnia

Chełmianka Chełm – Unia Nowa Sarzyna
Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik – Partyzant Targowiska
Izolator Boguchwała – Stal Sanok
Karpaty Krosno – Stal Mielec
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Olender Sól – Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska – Stal Poniatowa

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia

Unia Nowa Sarzyna – Stal Poniatowa
Polonia Przemyśl – Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg – Olender Sól
Stal Mielec – Wisła Puławy
Stal Sanok – Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska – Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik
Chełmianka Chełm – Górnik II Łęczna

Kolejka 3 – 28-29 sierpnia

Górnik II Łęczna – Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno – Partyzant Targowiska
Wisła Puławy – Stal Sanok
Olender Sól – Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg
Stal Poniatowa – Polonia Przemyśl

Kolejka 4 – 1 września

Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg – Stal Poniatowa
Stal Mielec – Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok – Olender Sól
Partyzant Targowiska – Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała
Górnik II Łęczna – Avia Świdnik

Kolejka 5 – 4-5 września

Avia Świdnik – Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała – Górnik II Łęczna
Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Olender Sól – Partyzant Targowiska
Podlasie Biała Podlaska – Stal Sanok
Stal Poniatowa – Stal Mielec
Polonia Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 6 – 11-12 września

Unia Nowa Sarzyna – Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec – Polonia Przemyśl
Stal Sanok – Stal Poniatowa
Partyzant Targowiska – Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Olender Sól
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Górnik II Łęczna – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała

Kolejka 7 – 15 września

Izolator Boguchwała – Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Górnik II Łęczna
Olender Sól – Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Poniatowa – Partyzant Targowiska
Polonia Przemyśl – Stal Sanok
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec

Kolejka 8 – 18-19 września

Unia Nowa Sarzyna – Stal Mielec
Stal Sanok – Siarka Tarnobrzeg
Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Poniatowa
Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Górnik II Łęczna – Olender Sól
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno

Kolejka 9 – 25-26 września

Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna
Wisła Puławy – Izolator Boguchwała
Olender Sól – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Górnik II Łęczna
Stal Poniatowa – Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Siarka Tarnobrzeg – Partyzant Targowiska
Stal Mielec – Stal Sanok

Kolejka 10 – 2-3 października

Unia Nowa Sarzyna – Stal Sanok
Partyzant Targowiska – Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm – Polonia Przemyśl
Górnik II Łęczna – Stal Poniatowa
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała – Olender Sól
Karpaty Krosno – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 9-10 października

Wisła Puławy – Unia Nowa Sarzyna
Olender Sól – Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała
Stal Poniatowa – Avia Świdnik
Polonia Przemyśl – Górnik II Łęczna
Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm
Stal Mielec – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok – Partyzant Targowiska

Kolejka 12 – 16-17 października

Unia Nowa Sarzyna – Partyzant Targowiska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Sanok
Chełmianka Chełm – Stal Mielec
Górnik II Łęczna – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Stal Poniatowa
Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy – Olender Sól

Kolejka 13 – 23-24 października

Olender Sól – Unia Nowa Sarzyna
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy
Stal Poniatowa – Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Stal Mielec – Górnik II Łęczna
Stal Sanok – Chełmianka Chełm
Partyzant Targowiska – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 14 – 30-31 października

Unia Nowa Sarzyna – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm – Partyzant Targowiska
Górnik II Łęczna – Stal Sanok
Avia Świdnik – Stal Mielec
Izolator Boguchwała – Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Wisła Puławy – Stal Poniatowa
Olender Sól – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 15 – 6-7 listopada

Podlasie Biała Podlaska – Unia Nowa Sarzyna
Stal Poniatowa – Olender Sól
Polonia Przemyśl – Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg – Karpaty Krosno
Stal Mielec – Izolator Boguchwała
Stal Sanok – Avia Świdnik
Partyzant Targowiska – Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka Chełm

Źródło: 90minut.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS