Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Tomasz Jasik nie jest już trenerem Stali. Część zawodników chce odejść

Autor: GTW dnia poniedziałek, 5 Wrzesień 2011
Kategoria: sezon 2011/12, STAL, Zarząd

Zarząd StaliPosada trenera czwartoligowej Stali Poniatowa, Tomasza Jasika wisi na włosku. Po wczorajszym spotkaniu poniatowian z zespołem Roztocza Szczebrzeszyn doszło do spotkania włodarzy klubu ze szkoleniowcem podczas którego rozmawiano o dymisji trenera.

– Po wczorajszym meczu Zarząd zdymisjonował mnie ze stanowiska trenera Stali – mówi Tomasz Jasik. – Wg Prezesa zespół jest źle przygotowany do rozgrywek i gra słabo. Ja mam trochę inne zdanie w tej kwestii, bo niektórzy zawodnicy mają zbyt mały potencjał i umiejętności by grać w tej lidze. Zgłaszałem to zresztą przed sezonem i przekonywano mnie, że nie będzie żadnych nerwowych ruchów – dodaje. – Wiem, że kilku chłopców z zespołu źle przyjęło tę informację i wiem, że noszą się z zamiarem opuszczenia drużyny. Mam nadzieję, że nie dojdzie do jej rozpadu.

Trochę inną wersję wydarzeń przedstawia Prezes klubu Jerzy Dębicki. – Potwierdzam, że jest temat rozstania z trenerem Jasikiem, ale wszystko wyjaśni się jutro o godzinie 16. Obie strony muszą trochę ochłonąć i porozmawiać na spokojnie. Spotkamy się zarówno z obecnym szkoleniowcem, jak i kandydatem na nowego trenera zespołu. Nie mamy czasu, w weekend kolejny mecz, a my nie możemy sobie pozwolić na to by wystąpić bez trenera.

Wydaje się, że sprawa dymisji jest przesądzona, a dzień jutrzejszy będzie terminem ogłoszenia nazwiska nowego prowadzącego zespół. Z nieoficjalnych źródeł docierają także informacje o rezygnacji z gry w Stali kilku najbardziej doświadczonych graczy, m.in. Damiana Farotimiego.

 

Redakcja stalowcy.COM: Według naszych ustaleń prócz Damiana Farotimi Stal chcą opuścić wychowankowie: Grzegorz Olchawski, Karol Czajka, Damian Chruściński oraz Adrian Kowalski, natomiast nowym trenerem żółto-niebieskich miałby zostać pan Andrzej Nowaczek, ostatnio prowadzący KS Drzewce.

 

LubGol.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (8 votes cast)
Tomasz Jasik nie jest już trenerem Stali. Część zawodników chce odejść, 5.5 out of 10 based on 8 ratings

Tagi: , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS