Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Trener Leszczyński urlopowany, Tomasz Jasik zostanie na dłużej ?

Autor: GTW dnia wtorek, 2 Listopad 2010
Kategoria: Prasa

Leszczyński MarekZarówno w spotkaniu z Karpatami Krosno, jak i puławską Wisłą zespół poniatowskiej Stali prowadził nominalny asystent Tomasz Jasik. W protokołach meczowych jako pierwszy trener figurował jednak Marek Leszczyński. Sytuacja wyglądała na nieco zagadkową i postanowiliśmy sprawdzić, jak jest w praktyce.

– Przed meczem z Karpatami spotkałem się z zarządem i przedstawiono mi plan na trzy ostatnie spotkania rundy jesiennej. Zespół prowadzi Tomasz Jasik, ja natomiast zostałem urlopowany. Jestem na meczach, figuruję także jako trener, natomiast decyzje dotyczące treningów, składu wyjściowego i samego prowadzenia spotkania podejmuje Tomasz – informuje trener Leszczyński.

– Co dalej ? Nie zostałem zwolniony i ciągle jestem z drużyną. Do końca grudnia mam ważną umowę. Do tego czasu zapewne będzie czas na rozmowy z zarządem i ewentualne decyzje – dodaje.

Stal Poniatowa zgromadziła osiem punktów w 14 spotkaniach i zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. W najbliższą niedzielę „Stalowcy” będą mieli ostatnią w tym roku okazję do podreperowania dorobku. O godzinie 13 zmierzą się na własnym stadionie z ostatnim w tabeli Olendrem Sól.

Źródło: LubGol.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS