Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Trenerski dwugłos po spotkaniu ze Spartą Rejowiec Fabryczny

Autor: GTW dnia niedziela, 15 Kwiecień 2012
Kategoria: Prasa, sezon 2011/12, STAL

Sparta Rejowiec FabrycznyStal Poniatowa zdobyła kolejny punkt w drodze do utrzymania. W sobotę gospodarze zremisowali z wyżej notowaną Spartą 1:1. Goście objęli prowadzenie po golu Sebastiana Dąbrowskiego.
To już jego trzecie trafienie w czwartym meczu wiosną. Stal wyrównała na początku drugiej połowy za sprawą Adriana Kowalskiego. – Remis to dla nas dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy w bardzo osłabionym składzie – mówi Henryk Kamiński, trener Stali.
Lista nieobecnych w jego drużynie rzeczywiście była długa. Począwszy od podstawowego bramkarza Patryka Zakrzewskiego, który dzień przed meczem doznał kontuzji ręki, przez leczącego uraz po spotkaniu z Orionem Patryka Niezbeckiego, a skończywszy na pauzującym za kartki Adamie Mrozie.
– Zastąpili ich miejscowi, młodzi chłopcy, którzy jeszcze jesienią występowali w klasie A, ale jako zmiennicy ze Spartą zagrali dość poprawnie – komentuje Kamiński.
Zdaniem szkoleniowca Stali remis jest sprawiedliwym wynikiem.
– Pierwsza połowa była wyrównana, choć ze wskazaniem na Spartę, która strzeliła ładną bramkę. Wyrównanie Adriana też było niczego sobie. Po nim zaczęliśmy prowadzić grę i mieliśmy swoje szanse, które zmarnowali Michał Czarnecki i Sebastian Dziosa – opisuje Kamiński.
Goście, w przeciwieństwie do miejscowych, nie byli zadowoleni z podziału punktów.
– Szczęście nam sprzyjało, bo Stal była osłabiona. Już sam brak Mroza to spora strata. Szkoda, że tego nie wykorzystaliśmy, ale my również nie mamy najmocniejszego składu. Młodzież, która teraz u nas gra musi jeszcze sporo popracować i się uczyć – komentuje Zbigniew Wójcik, trener Sparty.
W Rejowcu najbardziej żałują sytuacji z początku drugiej połowy, kiedy Piotr Filutowski dostał dobrą piłkę od Jacka Ziarkowskiego, ale przestrzelił z 5 metrów. – Gdyby to nam wpadło byłoby po zawodach. Ale z remisu też nie ma co robić tragedii. W tej rundzie zdobyliśmy pięć punktów w czterech meczach – podkreśla Wójcik.

 

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Trenerski dwugłos po spotkaniu ze Spartą Rejowiec Fabryczny, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS