Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Trwają zapisy na jubileuszowe koszulki i szaliki Stali Poniatowa!

Autor: GTW dnia poniedziałek, 19 Wrzesień 2011
Kategoria: 60-lecie klubu, Kibice, sezon 2011/12

Projekt jubileuszowej koszulki oraz szalika Stali PoniatowaInformujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na jubileuszowe koszulki oraz szaliki Stali Poniatowa wydane z okazji obchodów 60-lecia istnienia klubu. Zapisy będą trwać maksymalnie 2-3 tygodnie i będą prowadzone w Sklepie Komputerowym SHIBBY przy ul. Brzozowej 7/4 (dawna „Safona”). Zapisy trwają w godzinach otwarcia sklepu tj. w sobotę 8:00-13:00 a także od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Projekt koszulki oraz szalika widoczny jest poniżej.

Koszulki dostępne będą w kolorze białym w rozmiarach S, M, L, XL, XXL – cena: 30zł (ponieważ nie posiadamy własnych funduszy tak samo jak przy zamawianiu koszulek jubileuszowych Stali i Sparty Rejowiec Fabryczny płatności dokonujemy z góry). Koszulki mają być wykonane z najlepszej gatunkowo tkaniny. Przy zamawianiu należy podać rozmiar koszulki.

Szaliki będą dziane, dwustronne – cena: 25zł (również płatne z góry). Dla jasności – na szalikach widnieje skrót RKS ponieważ jest to szalik upamiętniający całe 60 lat klubu, a przez większość tego czasu Stal była Robotniczym Klubem Sportowym, postanowiliśmy zostać przy tradycji i nie zmieniać skrótu.

 

W razie małego zainteresowania koszulkami bądź szalikami, jeśli nie zostanie przekroczona liczba minimalnego zamówienia u producenta, pieniądze zostaną zwrócone.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do zakupu jubileuszowych koszulek i szalików.

Prosimy o rozsyłanie linku do tej wiadomości po portalach społecznościowych Facebook, Twitter, nk.pl a także na GG i ustnie w szkołach czy też podczas spotkania ze znajomymi.

 

Projekt jubileuszowej koszulki oraz szalika Stali Poniatowa

 

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (16 votes cast)
Trwają zapisy na jubileuszowe koszulki i szaliki Stali Poniatowa!, 8.3 out of 10 based on 16 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS