Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Trzy „oczka” pozostały w Puławach

Autor: Nikodem Dyzma dnia niedziela, 19 Kwiecień 2015
Kategoria: Sezon 2014/15, STAL

Klub Sportowy Wisła PuławyRezerwy puławskiej Wisły udanie zrewanżowały się za jesienną porażkę w Poniatowej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Honorowego gola dla żółto-niebieskich zdobył Mateusz Siekierka.

Gospodarze prowadzili do przerwy 2:0, a strzelcami goli byli Rafael i Martuś. W drugiej połowie na 3:0 podwyższył Filipov. Ten sam zawodnik wykonywał rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym przez Norberta Frączka ale skutecznie interweniował Krzysztof Szczepański. Wynik meczu na 4:1 ustalił Szymon Martuś.

Mimo występu w szeregach gospodarzy m.in. wspomnianych już Rafaela, Martusia, Filipova czy Kality, Litwiniuka, Charzewskiego itd. Stal długimi momentami prowadziła z rywalem otwartą grę.

Niestety nie możemy powiedzieć ciepłych słów o samej organizacji meczu. Spotkanie rozegrane zostało na boisku bocznym puławskiej Wisły. Jest to obiekt nieprzystosowany do rozgrywania meczów ligowych przez co nie zostali wpuszczeni na staion kibice żółto-niebieskich, którzy jak zawsze większą grupą stawili się na meczu. Mimo interwencji policji i służb porządkowych kibice znaleźli sposób na oglądanie i wspieranie swojej drużyny… niestety musieli robić to będąc daleko za boiskiem i siatką okalającą obiekt od lasu…

Wisła II – Stal 4:1 (2:0)

Bramka dla Stali:

67′ Siekierka Mateusz

Stal:

Piłat (46′ Szczepański) – Wojnicki Daniel, Frączek, Radziejewski, Pyć (76′ Jurak) – Wojnicki Krystian, Miazga, Siekierka, Pikuła – Mirosław, Kucharczyk (46′ Strug)

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (8 votes cast)
Trzy "oczka" pozostały w Puławach, 6.4 out of 10 based on 8 ratings

Tagi: , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS