Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

VI kolejka: Po punkty do Sanoka

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 9 Wrzesień 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL

Miejski Klub Sportowy Stal SanokSześć pozycji lecz tylko trzy punkty dzielą w tabeli Stal Sanok od Stali Poniatowa. Obie drużyny zmierzą się w najbliższy weekend.

Po zwycięstwie oraz remisie żółto-niebiescy zanotowali bolesną porażkę na własnym boisku z mielecką Stalą. Teraz by odpokutować tę wpadkę w Sanoku nie można przegrać. W Sanoku na boisku na którym w tym sezonie jeżeli ktoś wygrywa to są to jedynie gospodarze. O sile Stali na ich terenie przekonały się już Karpaty Krosno oraz Olender Sól jednak żadna z tych drużyn do trzecioligowych potęg nie należy.

W trzecim meczu jaki odbył się w Sanoku urwać dwa „oczka” Stali udało się puławskiej Wiśle, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Dużo gorzej Stal spisuje się w meczach wyjazdowych. Zero punktów, zero bramek strzelonych to bilans jaki Nasz najbliższy rywal przywiózł z Białej Podlaskiej oraz z Boguchwały.

Piłkarzem na którego zawodnicy z Poniatowej powinni zwrócić szczególną uwagę jest Fabian Pańko, który w bieżących rozgrywkach zdobył cztery gole.

Snajper z Sanoka również w zeszłym sezonie wpisał się jako jedyny na listę strzelców podczas spotkania w Sanoku co dało wówczas gospodarzom skromne zwycięstwo 1:0.

Stal Sanok – Stal Poniatowa

sobota, 11 września

godz. 16:00

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS