Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Viking Leśniczówka zagra w A klasie

Autor: Nikodem Dyzma dnia niedziela, 3 Lipiec 2011
Kategoria: Prasa, sezon 2011/12

Viking Leśniczówka wygrał lubelską klasę B w ubiegłym roku, lecz zrezygnował z gry w klasie A. Klub był zbyt słaby finansowo i organizacyjnie. = Czy podobnie będzie w tym roku? – pytamy trenera zespołu Rafała Gędka.

= Nie, już jest postanowienie, że tym razem zagramy w A-klasie. Tymczasem trwają narady co do pierwszych przymiarek celem wzmocnienia zespołu.

= Jak pan oceni miniony sezon?

= Myślę, ze w ubiegłym roku zgraliśmy lepiej, tym razem mając już 12 punktów przewagi, nastąpiło w nas pewne rozluźnienie, w końcówce przegraliśmy kilka spotkań. Ale dodaję od razu – moim zdaniem rozgrywki były znacznie ciekawsze niż wcześniej. Pojawiło się na boiskach wielu bardzo uzdolnionych zawodnikówe. Na przykład w Dzierzkowicach, Trzebieszy, Pusznie… Przy doświadczonych kolegach ci młodzi chłopcy mogą się naprawdę wiele nauczyć.

= Na co liczycie w A-klasie?

= Na utrzymanie, nie mozemy zlekceważyć nadziei kibiców i sponsorów. Tutaj dziękujemy za pomoc pani burmistrz Paniatowej, dyrektorowi GOSiR i pozostałym sponsorom.

źródło: lubelskapilka.net

 

Oznacza to, że w przyszłym sezonie Viking będzie ligowym rywalem Stali II w A klasie. Gratulujemy awansu i życzymy wielu sukcesów na Aklasowych boiskach.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Viking Leśniczówka zagra w A klasie, 10.0 out of 10 based on 6 ratings

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS