Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

W niedziele pojedynek dwóch Stali

Autor: GTW dnia czwartek, 2 Wrzesień 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL

FKS Stal MielecW niedziele 5 września w Poniatowej o godzinie 17:00 zostanie rozegrane spotkanie 5 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy poniatowska Stalą a jej imienniczką z Mielca. Po czterech kolejkach nasz najbliższy rywal mający na swoim koncie rozegrane jedno spotkanie więcej okupuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. W poprzednim sezonie jesienią żółto-niebiescy po strzale Michała Czarneckiego w 17 minucie pokonali na wyjeździe Stal. Wiosną nie było już tak kolorowo. Mielecki zespół grający utalentowanymi młodziezowcami skutecznie stawił czoła poniatowskiej jedenastce remisując w Poniatowej 1:1. Bramki zdobywali: w 34min.Ariel Lindner (Stal P.) i w 55min. Damian Skiba (Stal M.).

Warto również wspomnieć, że  poprzednim sezonie mielecka jedenastka pozostała w III lidze dzięki Spartakusowi Szarowola, który odsprzedał swoją II-ligową licencję Motorowi Lublin.

Jak będzie w tym sezonie ? Czy nasza Stal pójdzie za ciosem i ponownie pokaże poniatowskiej publiczności dobry futbol przy okazji „zgarniając” na swoje konto kolejne 3 punktu ? To wszystko dowiemy się już w najbliższą niedzielę.

Serdecznie zapraszamy !

STAL – Stal Mielec

Niedziela 5 września godzina 17:00

Stadion Miejski w Poniatowej

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS