Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

W prasie o „Naszych”

Autor: Nikodem Dyzma dnia poniedziałek, 2 Wrzesień 2013
Kategoria: Artykuł, Prasa, sezon 2013/14, STAL

Zarząd StaliMecz Lutnii Piszczac ze Stalą Poniatowa został przerwany przy stanie 2:2

Niecodzienny przebieg miało wczorajsze spotkanie w Piszczacu. Pod koniec pierwszej połowy na boisku wywiązała się awantura między zawodnikami Lutni i Stali.

Miała ona związek z wcześniejszym faulem jednego z graczy zespołu gości na piłkarzu miejscowych. W efekcie doszło do bijatyki. Sędzia pokazał czerwone kartki dwóm graczom z Poniatowej. Goście postanowili, że nie wyjdą na drugą połowę.

– Różne rzeczy w życiu widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie – komentuje Sławomir Kozłowski, trener Stali. – Sędzia był tak wystraszony, że rozdawał kartki na lewo i prawo. U nas ukarał zawodnika, który nie brał w ogóle udziału w całym zajściu. Drugą „czerwień” dostał piłkarz uderzony przez kogoś z gospodarzy, który padł na boisko. Zresztą ja też zostałem uderzony.

Na meczu nie było żadnych porządkowych, kręciło się tylko paru strażaków. Dlatego podjęliśmy decyzję o rezygnacji z gry. Młodzi chłopcy, którzy są w drużynie po prostu się wystraszyli – dodaje.

W momencie przerwania spotkania było 2:2. W zespole Stali zadebiutowali Przemysław Puszka, Łukasz Sobiech i Karol Kurzępa.

en pierwszy strzelił nawet gola na 1:0. Potem do głosu doszli piłkarze z Piszczaca, którzy po bramkach Krystiana Korzeniewskiego i Tomasza Trochimiuka wyszli na prowadzenie 2:1.

Długo go nie utrzymali, bo już w doliczonym czasie gry wyrównał Mateusz Siekierka. Potem wywiązała się awantura.

– Po faulu na naszym zawodniku reszta chłopaków rzuciła się w kierunku faulującego i tak się wszystko zaczęło. My chcieliśmy grać, ale trener rywali kazał swojej drużynie zejść z boiska – podkreśla Cezary Stańczuk, trener Lutnii. Sprawę meczu rozpatrzą teraz Wydział Gier oraz Wydział Dyscypliny LZPN.

dziennikwschodni.pl

Po przegranym meczu w Dęblinie z prowadzenia drużyny seniorów Unii Wilkołaz zrezygnował Przemysław Wronka. Na stanowisku trenera Przemek pracował od początku października zeszłego roku. W tym czasie nasza drużyna rozegrała 24 mecze (7 zwycięstw, 5 remisów, 12 porażek) zdobywając w nich 26 punktów. Ta zdobycz w znacznym stopniu przyczyniła się do spokojnego utrzymania w okręgówce w zeszłym sezonie. Dziękujemy za pracę trenerską w naszym klubie.

Nowym trenerem Unii został Tomasz Kamiński, pracujący ostatnio w Stali Poniatowa. Razem z trenerem ze Stali do Unii przyszło dwóch zawodników napastnik Karol Strug oraz pomocnik Damian Miazga.

uniawilkolaz.futbolowo.pl

.

W dniu wczorajszym cała trójka zadebiutowała w barwach Unii w przegranym meczu ligowym z KS Dąbrowica. Dwukrotnie do sędziowskiego „kajecika” wpisywał się w tym spotkaniu Damian Miazga. Najpierw trafił do bramki rywali, a kilka minut przed końcem spotkania musiał opuścić boisku po otrzymaniu czerwonej kartki za faul.

.

stalowcy.COM

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/10 (4 votes cast)
W prasie o "Naszych", 4.5 out of 10 based on 4 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS