Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

W prasie o niedzielnej porażce Stali z Izolatorem Boguchwała

Autor: GTW dnia poniedziałek, 6 Czerwiec 2011
Kategoria: Prasa, sezon 2010/11, STAL

Zakładowy Klub Sportowy Izolator BoguchwałaNie pozostawili żadnych złudzeń Stali Poniatowa piłkarze Izolatora Boguchwała. Wisła Puławy liczyli, że „żółto-niebiescy” powalczą z wiceliderem, ale szybko zawody były rozstrzygnięte. Już po 19 minutach goście mieli w zapasie dwa gole.
Do przerwy było nawet 4:1 dla ekipy Grzegorza Opalińskiego. Ostatecznie Izolator wygrał z kolei jeszcze jedną bramką wyżej.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Maciej Porada, a dwie minuty później Krzysztof Szpond podwyższył prowadzenie przyjezdnych.
Gospodarze zaczęli grać dopiero po trzeciej bramce dla rywali. Po pół godzinie gry honorowe trafienie dla miejscowych zaliczył jej najlepszy strzelec Jarosław Wyroślak. Ten sam gracz dosłownie po chwili mógł nawet po raz drugi pokonać Pawła Pawlusa, ale przymierzył tylko w poprzeczkę.
Po przerwie drużyna z Boguchwały nie forsowała już tempa i kibice oglądali bardziej wyrównane zawody. Gra niepotrzebnie się jednak zaostrzyła i sędzia musiał w sumie pokazać aż dziewięć żółtych kartek.

Stal Poniatowa – Izolator Boguchwała 1:5 (1:4)

Bramki: Wyroślak (30) – Porada (17, 36), Szpond (19), Bereś (25), Rusin (55).
Stal: Zakrzewski – Walęciuk, Frąc, Krasnowski (28 Gołofit), Farotimi, Olchawski (74 Kowalski), Boniaszczuk, Pietras (74 Zieliński), Czajka, Wyroslak, Czarnecki (62 Strug).
Izolator: Pawlus – Bereś (87 Worosz), Czopko, Domin, kopiec, Krzak, Porada (71 Karwat), Rusin (71 Płonka), Sierżęga, Cupryś (64 Grad), Szpond.
Żółte kartki: Krasnowski, Boniaszczuk, Czajka, Wyroślak – Sierżęga, Porada, Cupryś, Bereś, Karwat.
Sędziował: Paweł Małołdziński (Mielec). Widzów: 200.

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)
W prasie o niedzielnej porażce Stali z Izolatorem Boguchwała, 8.0 out of 10 based on 3 ratings