Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

We wtorek w Poniatowej LZPN zmierzy się z PZPN

Autor: GTW dnia poniedziałek, 16 Maj 2011
Kategoria: LZPN / Podkarpacki ZPN, sezon 2010/11

LZPNWe wtorek o godzinie 17:00, na stadionie w Poniatowej, reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zmierzy się z drużyną Podkarpackiego ZPN w ramach rozpoczynającej się rywalizacji w UEFA Regions Cup – odbywających się w cyklu dwuletnim piłkarskich rozgrywkach amatorów.
W imprezie mogą wziąć udział zawodnicy, którzy skończyli 18, a nie przekroczyli 23 roku życia, przez minimum dwa lata grali na terenie danego województwa i nigdy nie byli związani z klubem z żadnej z trzech najwyższych klas rozgrywkowych.
– Zebraliśmy najlepszą grupę piłkarzy, jaką tylko mogliśmy. Ze strony LZPN dołożyliśmy także wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować drużynę do turnieju – mówi Janusz Dec, trener reprezentacji LZPN.
– Na pewno fajnie byłoby zwyciężyć w rozgrywkach w Polsce i reprezentować nasz kraj w Europie, ale na razie o tym nie myślimy. Celem na ten moment jest wygranie dwumeczu z Podkarpaciem i na tym się koncentrujemy – dodaje szkoleniowiec.
Pierwsze spotkanie pomiędzy Lubelskim, a Podkarpackim ZPN odbędzie się we wtorek o godz. 17 w Poniatowej, a rewanż za tydzień w środę w Kolbuszowej. Zwycięzca dwumeczu zmierzy się z lepszym z pary Świętokrzyski ZPN – Małopolski ZPN. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kadra LZPN
Jabłoński, Tymosiak (obaj GKS II Bogdanka), Tępiak (Korona Łaszczów), Zapał (Lublinianka), Boniaszczuk (Stal Poniatowa), Pyda, M. Orłowski (obaj POM), Pacek, Wojtysiak (Stal Kraśnik), Kusiak, Nowosad, Wawryca, Chwała (wszyscy Tomasovia), P. Bielak (Unia Bełżyce), S. Nowak (Unia Hrubieszów), R. Bielak, Kusyk (obaj Wieniawa), Hołoweńko (Podlasie).

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
We wtorek w Poniatowej LZPN zmierzy się z PZPN, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS