Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Wisła – Stal… w Poniatowej

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 28 Październik 2010
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL

Klub Sportowy Wisła PuławyW najbliższy weekend dojdzie w Poniatowej do nietypowej sytuacji. Mimo, iż obie seniorskie drużyny Stali swoje mecze zagrają na wyjeździe odbędą się one w Poniatowej. Spowodowane jest to tym, że nasi rywale z różnych przyczyn nie mogą grać na swoich boiskach.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę. Stal zmierzy się z puławską Wisłą. Z racji położenia geograficznego obie drużyny spotykają się bardzo często.

Poczynając od rozgrywek klasy okręgowej poprzez ligę IV aż do III. Raz wygrywa Stal, raz wygrywa Wisła. Można by rzec, że gdzie my tam i oni.

Mimo, że Wisła w bieżącym sezonie tylko jedno spotkanie rozegrała u siebie (bagatela mecz odbył się w Poniatowej) to zgromadziła aż 25 punktów. W obecnej sytuacji wynik dla Stali jest nieosiągalny. Dorobek ten pozwala zajmować Wiśle trzecią pozycję w tabeli. Należy zaznaczyć jednak, że pierwsze cztery ekipy w ligowej tabeli zgromadziły równo po 25 punktów.

Piłkarze Wisły w liczbie strzelonych bramek ustępują jedynie Siarce. Mają jednak swoją „piętę achillesową”. Jest nią gra defensywna. Więcej bramek wpuścili tylko bramkarze z dna tabeli m.in. z Poniatowej.

Trudno jednak liczyć, że Stal wykorzysta ten argument skoro nie strzeliliśmy bramki w lidze od kilkuset minut.

Derbowe spotkanie między Wisłą, a Stalą rozegrane zostanie w sobotę o godz. 14. Zapraszamy

Wisła Puławy – Stal Poniatowa

sobota, godz. 14:00

(w Poniatowej)

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS