Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Wygrywamy… uciekamy… Stal – Tęcza 3:1

Autor: Nikodem Dyzma dnia niedziela, 1 Maj 2016
Kategoria: Artykuł, Sezon 2015/16, STAL

Tęcza BełżyceWygrana nad Tęczą oraz porażka Piaskovii w Piotrowicach z miejscowym POMem to najważniejsze wydarzenia w piłkarskiej klasie okręgowej w ostatni weekend. Dzięki korzystnemu dla nas wynikowi w Piotrowicach, Stal powiększyła przewagę nad drugą drużyną do czterech punktów.

Zmiana nastąpiła też na drugim miejscu w ligowej tabeli. Tam miejscami zamieniły się wspomniane już POM i Piaskovia.

W meczu rozegranym w Poniatowej, Stal w pierwszej części gry wyszła na dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Michała Radziejewskiego oraz Damiana Miazgi.

W drugiej połowie kontaktowego gola zdobyła Tęcza za sprawą Kamila Młyńca ale trzecie trafienie żółt0-niebieskich uspokoiło zapędu gości. Ponownie do siatki trafił Damian Miazga i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1

Stal – Tęcza Bełżyce 3:1 (2:0)

Michał Radziejewski 37′, Damian Miazga 39′, 80′ – Kamil Młyniec 62′

Stal:

Piłat – Orzeł (84′ Węgorowski), Charmast (84′ Iwaszko), Pyda – Radziejewski, Wawer (71′ Strug), Miazga, Pikuła, Parada (71′ Siekierka), Czarnecki, Wyroślak

.

Już we wtorek Stal wyjedzie na mecz do Wilkołazu, który w sobotę ograł w Dąbrowicy miejscowy KS w stosunku 1:2. Unia wiosną wygrała cztery z sześciu spotkań i obecnie zajmuje piąte miejsce.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (20 votes cast)
Wygrywamy... uciekamy... Stal - Tęcza 3:1, 5.0 out of 10 based on 20 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS