Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Wzmocnień nie będzie. Skończyło się na szumnych zapowiedziach

Autor: GTW dnia niedziela, 15 Styczeń 2012
Kategoria: sezon 2011/12, STAL, Transfery, Zarząd

Herb Stali PoniatowaNiestety zapowiedzi o wzmocnieniach w poniatowskiej Stali okazały się nic warte. Zarząd klubu postanowił zrezygnować ze sprowadzania zawodników spoza Poniatowej, jednocześnie dając szansę i umożliwić wszystkim dostęp do profesjonalnych treningów pod okiem doświadczonego trenera Henryka Kamińskiego.
Jest to dla nas bardzo niezrozumiała decyzja, znając sytuację kadrową w naszym klubie. To właśnie zarząd klubu miał „pretensje” do poprzedniego trenera Tomasza Jasika i błędne skompletowanie kadry na rundę jesienną. Jaka jest różnica pomiędzy tamtą sytuacją a tą dzisiejszą? Po rundzie jesiennej mamy jeszcze mniej zawodników niż mieliśmy „za trenera Jasika”. Czy z tą kadrą (nic nie ujmując zawodnikom) jesteśmy w stanie utrzymać Stal na IV-ligowym froncie? Czy zarząd nie zawiesił zbyt wysoko poprzeczki trenerowi Henrykowi Kamińskiemu?
Na chwilę obecną, według naszej opinii, sytuacja kadrowa jest w opłakanym stanie i może nie poradzić sobie w walce o utrzymanie IV ligi. Obyśmy się mylili.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (7 votes cast)
Wzmocnień nie będzie. Skończyło się na szumnych zapowiedziach, 6.0 out of 10 based on 7 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS