Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Wzmocnienia w Stali będą duże. A to jeszcze nie koniec

Autor: GTW dnia niedziela, 8 Styczeń 2012
Kategoria: Prasa, sezon 2011/12, STAL, Transfery, Zarząd

Herb Stali PoniatowaKarol Strug z Unii CKFiS Bełżyce, Jarosław Grykałowski z Czarnych Dęblin, Sebastian Dziosa ze Zwolenianki Zwoleń i Sławomir Radzikowski z Powiślaka Końskowola – to czwórka piłkarzy, którzy niemal na sto procent zagrają wiosną w Stali Poniatowa.
Wszyscy mają się stawić już dziś, na pierwszym treningu zespołu. To samo dotyczy Michała Radziejewskiego i Daniela Piłata z Vikinga Leśniczówka. Chęć gry w IV-ligowcu zadeklarował też Michał Berliński, były zawodnik Orłów Kazimierz, a ostatnio Czarnych.
– Jesteśmy już dogadani ze wszystkimi, pozostaje kwestia porozumień z klubami – mówi Henryk Kamiński, trener Stali. I zapowiada, że to nie koniec wzmocnień.
– Będziemy szukać dalej, bo zależy nam na utrzymaniu i zrobimy wszystko żeby tak się stało – dodaje szkoleniowiec. Na jego celowniku wciąż są m.in. Piotr Gałkowski i Rafał Piwowarski z Unii.
Już wiadomo, że zawodników Stali będzie tak dużo, że podczas treningów zostaną podzieleni na dwie grupy.
– Jedną będę prowadził ja, a drugą Wojciech Kamiński – tłumaczy trener poniatowian. Ale pod koniec stycznia zrobi się już luźniej, bo na obóz dochodzeniowy, planowany w ferie zakwalifikuje się tylko 24 piłkarzy.
– Wyznacznikiem, kogo zostawić, a kogo odrzucić będzie sparing z Powiślakiem Końskowola, który rozegramy 28 stycznia – zapowiada Kamiński.

Źródło: Dziennik Wschodni

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (11 votes cast)
Wzmocnienia w Stali będą duże. A to jeszcze nie koniec, 5.8 out of 10 based on 11 ratings

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS