Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Zaczynamy odliczanie: osiem kolejek do końca!

Autor: Nikodem Dyzma dnia czwartek, 5 Maj 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL

Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Tomaszów LubelskiW ósmej od końca kolejce sezonu Stal Poniatowa rozegra kolejny „mecz o wszystko”. Kolejny lecz miejmy nadzieję, że nie ostatni. Osiem kolejek to wciąż 24 punkty do zdobycia, a więc wciąż jest o co walczyć ale żółto-niebiescy muszą w końcu zacząć wygrywać.

Nasz kolejny rywal to Tomasovia. Drużyna z Tomaszowa Lubelskiego wiosną przegrała tylko jeden mecz i to tam gdzie nikt nie zdobył jeszcze nawet punktu… a więc w Puławach. W pozostałych spotkaniach Tomasovia minimum remisowała. Nie ma więc co ukrywać, że w chwili obecnej jest to rywal wymagający. A największy wpływ miała chyba na to zimowa zmiana trenera. Sprawującego tę funkcję od 2007 roku Zbigniewa Kuczyńskiego zastąpił Jarosław Korzeń i obecnie tomaszowianie to jeden z lepszych zespołów w lidze.

Najlepszym strzelcem w ekipie niebiesko-białych jest Jacek Kusiak, który również w meczu jesiennym pokonał bramkarza Stali. Swoje trafienie dołożył wówczas Mateusz Chmielnicki i Tomasovia pokonała nas 2:0.

Przed tygodniem wyższość tomaszowian uznać musiało Podlasie Biała Podlaska, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.

Stal Poniatowa – Tomasovia Tomaszów Lubelski

niedziela, godz. 17:00

Zapraszamy!

źródło: własne, 90minut.pl

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)
Zaczynamy odliczanie: osiem kolejek do końca!, 9.8 out of 10 based on 4 ratings

Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS