Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Zamojska Ofensywa czyli reaktywacja Hetmana Zamość

Autor: GTW dnia poniedziałek, 27 Luty 2012
Kategoria: sezon 2011/12

Zamojska ofensywaKibice Hetmana Zamość nie ustają w walce o reaktywację dumy Zamościa. Ruszają z kolejną inicjatywą, mającą przywrócić do funkcjonowania swój klub. My, jako kibice Stali swego czasu również staliśmy nad przepaścią i groźbą likwidacji klubu, dlatego wiemy dobrze, czym jest walka o swój klub. Wspieramy kibiców Hetmana w walce o przywrócenie Hetmana na piłkarską mapę Lubelszczyzny. Poniżej znajduje się informacja ze strony HetmanZamosc.com.

Kiedy w listopadzie 2009 roku piłkarze Hetmana Zamość powrócili z Otwocka nikt nie spodziewał się, że będzie to ostatni powrót z meczu wyjazdowego klubu, który tak niedawno „świętował” siedemdziesiąt pięć lat swojego istnienia.

Co mamy dzisiaj? Pusty, przeszło dziesięciotysięczny stadion; bazę sportową, której nie posiada większość klubów grających w T-Mobile Ekstraklasy, a także miasto, które zdaniem wielu w większym czy mniejszym stopniu przez zamojski Hetman było promowane.Przychodzi jednak taki moment, że należy zaprzestać spoglądania na innych i spojrzeć na samych siebie. My – jako redakcja portalu hetmanzamosc.com postawiliśmy sobie pytanie, co zrobiliśmy, aby Klub Sportowy HETMAN Zamość przetrwał? To samo pytanie radzimy, aby zadała sobie każda osoba, która poczuwa się do bycia – Kibicem – zamojskiego KS-u.

W odpowiedzi na to pytanie, niech pomoże Wam drodzy kibice ten film:

O co chodzi w Zamojskiej Ofensywie? To inicjatywa redakcji portalu hetmanzamosc.com, która ma na celu przywrócenie do gry chluby piłki nożnej na Zamojszczyźnie. Do kogo kierowana będzie ta inicjatywa? Do kibiców, do byłych piłkarzy i trenerów, do działaczy, do byłych sponsorów, a także do ludzi zasiadających w zamojskim magistracie, aby w końcu spojrzeli na Klub Sportowy HETMAN Zamość nie z wrogością – ale z wizją odbudowy czegoś, co przez blisko sto lat dodawało mieszkańcom zarządzanego przez nich miasta radości, a co w sposób haniebny zostało im odebrane.

Oficjalny start akcji to 1 marca 2012 roku. Od tego momentu wspólnie z kolegami z redakcji daliśmy sobie – daliśmy także Wam pięć miesięcy czasu na wytężoną pracę, na wytężone działania, które na celu mają przypomnienie o Hetmanie Zamość, a także zrobienie wszystkiego, aby klub z Zamościa powrócił do gry.

W tym celu m.in. prezentujemy logo Zamojskiej Ofensywy (kliknij tutaj), z  którym to w niedalekim czasie zostaną wydane gadżety, z których zysk (mamy świadomość, że niski) będzie przeznaczony na działania pozwalające ratować Klub Sportowy HETMAN Zamość.

Wierzymy, że tym razem – nie jak w przypadku upadłego już portalu ratujmyhetman.pl – inicjatywa Zamojska Ofensywa przyniesie zamierzony rezultat i tak jak w przypadku hasła przewodniego mieszkańcy Zamościa udowodnią, że historii można się jedynie nauczyć, ale kupić już jej nie można. Czekamy na Wasze propozycje odnośnie próby reaktywowania Klubu Sportowego HETMAN Zamość. Wszystkie propozycje piszcie w komentarzach pod artykułem oraz wysyłajcie na mail: hz1934@interia.pl z dopiskiem Zamojska Ofensywa

Wkrótce więcej informacji! Pamiętajcie – Hetman Zamość nigdy nie umiera!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (9 votes cast)
Zamojska Ofensywa czyli reaktywacja Hetmana Zamość, 10.0 out of 10 based on 9 ratings

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS