Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Spotkania ligowe bez kibiców gości. W III lidze też?

Autor: GTW dnia czwartek, 12 Maj 2011
Kategoria: PZPN

PZPNZarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej, obradujący na posiedzeniu 12 maja 2011 roku, wyraził zdecydowane potępienie dla chuligańskich wybryków i ekscesów pseudokibiców klubów Lech Poznań i Legia Warszawa, jakie miały miejsce po zakończeniu finałowego meczu o Puchar Polski w piłce nożnej w Bydgoszczy 3 maja 2011 r.

Równocześnie Zarząd PZPN deklaruje współpracę z władzami publicznymi, organizacjami sportowymi i stowarzyszeniami kibiców w zakresie eliminowania wszelkich przejawów aktów chuligaństwa, przemocy i niekulturalnych zachowań na stadionach piłkarskich.

Uwzględniając przebieg wczorajszego spotkania prezesa Rady Ministrów – Pana Donalda Tuska z prezesem PZPN Grzegorzem Latą, a także prezesami klubów Ekstraklasy oraz władzami Spółki Ekstraklasa S.A. oraz działając na prośbę Komendanta Głównego Policji (sformułowaną w piśmie z 12 maja br.) Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

Zarząd PZPN zwraca się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania w sezonie 2010/2011 meczów o mistrzostwo III ligi i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

 

Źródło: LubGol.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Spotkania ligowe bez kibiców gości. W III lidze też?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Tagi:

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS