Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal bije rywali do zera

Autor: Forza Milan dnia niedziela, 16 Sierpień 2015
Kategoria: Artykuł, Sezon 2015/16, STAL

Tajfun Ostrów LubelskiŻółto-niebiescy wywieźli ważne trzy punkty z Ostrowa Lubelskiego pokonując miejscowy Tajfun w stosunku 0:2. Tym samym drużyna trenera Konrada Gołębiowskiego umocniła się na pozycji lidera z kompletem sześciu punktów po dwóch meczach.

Boisko w Ostrowie Lubelskim jest małe i przez ostatnie upały trawa nie jest najwyższej jakości. Dlatego wygrana na tak ciężkim boisku jest bardzo cenna. Należy spodziewać się, że nie jedna i nie dwie drużyny stracą tam punkty.

Pierwszego gola zdobył Sylwester Parada. Jest to debiutanckie trafienie nowego zawodnika Stali. Przy tym golu asystował Rafał Kucharczyk.

Na dwa zero podwyższył Mateusz Siekierka, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. Przy tym trafieniu celnie podawał Michał Radziejewski.

Tajfun Ostrów Lubelski – Stal 0:2 (0:1)

Bramki:

Sylwester Parada 38′, Mateusz Siekierka 86′

Stal:

Piłat – Iwaszko, Wojnicki D., Orzeł, Pyć (68′ Frączek) – Radziejewski, Miazga, Parada (77′ Pikula), Kucharczyk (72′ Siekierka) – Wyroślak (82′ Kruk), Strug

.

W najbliższą środę tj. 19 sierpnia zagramy w Poniatowej mecz w ramach Pucharu Polski. Rywalem będą rezerwy puławskiej Wisły. Początek spotkania o godzinie 17.

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Stal bije rywali do zera, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS