Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal II po raz ostatni przed własną publicznością?

Autor: Forza Milan dnia czwartek, 9 Czerwiec 2011
Kategoria: Analiza przedmeczowa, sezon 2010/11, STAL II

Reorganizacja ligi, spadek pierwszej drużyny… to dwa podstawowe powody dla których kibice w najbliższą niedzielę być może oglądać będą drużynę rezerw na własnym obiekcie po raz ostatni. Na pewno będzie to ostatnie spotkanie w Poniatowej w tym sezonie. Nie wiadomo jednak czy drużyna istnieć będzie w następnym sezonie.

Stal spada do IV ligi. Jeżeli drużynę opuszczą zawodnicy z Lublina, Świdnika, Bełżyc… trudno powiedzieć czy w Poniatowej znajdzie się 30-tu chętnych do trenowania. Jeżeli bowiem obie seniorskie drużyny grać będą swoje mecze np. tego samego dnia na wyjeździe potrzebne będą dwie kilkunastoosobowe grupy aby obsadzić oba spotkania.

Nim to jednak nastąpi Stal II musi dokończyć bieżący sezon. Najpierw zagramy w Poniatowej z Bobrami Karczmiska by po tygodniu wyjechać do Góry Puławskie na mecz z Żyrzyniakiem Żyrzyn.

W ostatniej kolejce Stal po słabym występie uległa w Kowali miejscowemu Draco aż 3:0. Bobry uległy zaś w Kazimierzu Orłom w stosunku 2:5.

W ligowej tabeli Stal zajmuje obecnie szóste miejsce mając na koncie trzydzieści pięć oczek. Bobry z dorobkiem trzynastu oczek są na miejscu dziesiątym. Wciąż nie są pewni utrzymania lecz patrząc na obecną formę ostatniego w tabeli Poraj Kraczewice tylko kataklizm może pozbawić A-klasowego bytu drużynę z Karczmisk.

Jesienią w spotkaniu rozegranym w Poniatowej (Bobry były gospodarzem) lepsza była Stal. Po golach Karola Komy, Mateusza Wojewódki oraz Michała Jackowskiego mecz zakończył się wynikiem 3:1.

 

Stal II Poniatowa – Bobry Karczmiska

niedziela, godz. 17:00

Wstęp wolny. Zapraszamy!

stalowcy.COM

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Stal II po raz ostatni przed własną publicznością?, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS