Zaistniej w sieci. Kliknij i sprawdź!

Stal II poległa w Pucharze

Autor: Forza Milan dnia poniedziałek, 23 Sierpień 2010
Kategoria: sezon 2010/11, STAL II

Dywany Łuszczów okazały się zdecydowanie lepszą drużyną i pewnie pokonały poniatowską Stal II aż 4:1 i to drużyna z Łuszczowa zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Spotkanie rozegrane zostało w Świdniku na boisku Świdniczanki. Stosunkowo małe i nierówne boisko nie pomagało gościom. Drużyna gospodarzy górowała warunkami fizycznymi nad zawodnikami Stali co przy nierównym boisku i stylu sędziowania sprawiało, że zwycięstwo Dywanów było niezagrożone od początku do końca. Nie twierdzę, że sędzia wpłynął na wynik spotkania ale pozwalał na bardzo twardą grę co z resztą gospodarze wykorzystywali.

Tylko pierwsza część drugiej odsłony spotkania (kiedy gospodarze prowadzili już 2:0) pozwalała mieć nadzieję na korzystny wynik. Stal ruszyła do ataków i przez długi czas gra toczyła się na połowie gospodarzy. Trzecia bramka szybko jednak ostudziła zapędy żółto-niebieskich.

Trzy z czterech bramek które zdobyła zwycięska drużyna padły po szybkich kontrach. Stal II potrafiła odpowiedzieć jedynie trafieniem w 90 minucie kiedy to z rzutu wolnego honorową bramkę zdobył Daniel Wojnicki.

W kolejnej rundzie Dywany zmierzą się z drużyną Sygnału Chodel.

Dywany Łuszczów – Stal II Poniatowa 4:1 (2:0)

Bramka dla Stali:

90′ – Daniel Wojnicki

stalowcy.COM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.

Subskrybcja RSS